Skolens ledelse

Skolens ledelse består av rektor, assisterende rektor, økonomi- og driftsleder, spesialpedagogisk leder, leder for elevtjenesten og fem avdelingsledere.

Bjørn Matsson, rektor ved Gjøvik videregående skole - Klikk for stort bilde

Rektor

Bjørn Matsson

Telefon: 907 65 789

E-post: Bjorn.Matsson@oppland.org

Beate Syr, avdelingsleder Gjøvik vgs - Klikk for stort bilde

Konstituert assisterende rektor

Beate Syr

Telefon: 481 82 374

E-post: Beate.Syr@oppland.org

Ådne Wesnes, avdelingsleder Gjøvik vgs - Klikk for stort bilde

Økonomi- og driftsleder

Ådne Wesnes

Telefon: 61 14 94 09 / 928 08 618

E-post: Adne.Wesnes@oppland.org

Anne Svare,  avdelingsleder Gjøvik vgs - Klikk for stort bilde

Spesialpedagogisk leder, leder for elevtjenesten, bibliotek og fengsel

Anne Svare

Telefon: 61 14 94 11 / 913 19 435

E-post: Anne.Stensgard@oppland.org

Ole Jørgen Nordli, avdelingsleder Gjøvik vgs - Klikk for stort bilde

Avdelingsleder realfag og medier og kommunikasjon

Ole Jørgen Nordli

Telefon: 61 14 94 37 / 900 50 758

E-post: Ole-Jorgen.Nordli@oppland.org

Nina Larsen Ness, avdelingsleder Gjøvik vgs - Klikk for stort bilde

Avdelingsleder språk og samfunn

Nina Larsen Ness

Telefon: 61 14 94 22 / 476 93 880

E-post: Nina.Ness@oppland.org

Fungerende avdelingsleder kunst, design og arkitektur, musikk, dans og drama og kroppsøving

Line Løvland Øfstaas

Telefon: 905 20 053

E-Post: Line.Lovland.Ofstaas@oppland.org


Eli Rogneby, avdelingsleder Gjøvik vgs - Klikk for stort bilde

Avdelingsleder bygg- og anleggsteknikk, informasjonsteknologi og medieproduksjon og salg, service og reiseliv

Eli Rogneby

Telefon: 414 79 919

Epost: Eli.Rogneby@oppland.org

Åslaug Grotli, avdelingsleder Gjøvik vgs - Klikk for stort bilde

Avdelingsleder helse- og oppvekstfag og frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign

Åslaug Grotli

Telefon: 61 14 94 60 / 480 64 275

E-post: Aslaug.Grotli@oppland.org

Til toppen